Sporx Extra Arama Logo

Mehmet Demirkol'dan flaş derbi yorumları!
28

DEMİRKOL'DAN FLAŞ YORUMLAR!

Beın Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray Fenerbahçe derbisi öncesinde yaşanılanlara dair çarpıcı ifadelerde bulundu. İşte Demirkol'un o sözleri...
27

G.SARAY - F.BAHÇE DERBİSİNİN İSMİ OLMAMASI..

Fenerbahçe, Galatasaray maçı Türkiye'nin 1 nuamralı maçıdır. Fenerbahçe Galatasaray maçına henüz isim bulunamaması şaşırtıcı.
26

FENERBAHÇE KRİZİN ORTASINDA

Fenerbahçe, çok büyük bir krizin ortasında. Neredeyse, 20 yıldır bu pozisyonda olmadı. bu dağınıklık olmadı.
25

GOLE ÇEVİRMEDE LİG SONUNCUSU!

Fenerbahçe, lig 15.si. Gol sıralamasında 16., maç başına ortada 16., şutları gole çevirmede 18. yani lig sonuncusu. Sıralamada 15.'lik iyi bakıldığında ama bu rastlanır bir şey değil. "Cocu başarısız!" Hayır, Sadece buradan anlatamazsın.
24

F.BAHÇE GOLCÜSÜ RASTGELE DE OLSA ATAR

Fenerbahçe gol ortalaması 1'in altında ya. Fenerbahçe golcüsü, rastgele olsa da atar. Ciddi anlamda kalite düşüklüğü var forvetlerde.
23

G.SARAY, GOLE ÇEVİRMEDE...

Bu, kaliteyi gösteriyor. Sadece teknik direktörü anlatmıyor. Şu var ki, Galatsaray'ın da, ligde olamayan geleceğini de görüyorsun. Galatasaray'da net pozisyonu gole çevirmede lig 13. sü. Kafa pozisyonu ve go pozisyonu dışında ilk 3'te oldukarı yer yok.

22

NEDEN EN BÜYÜK MAÇ? ÇÜNKÜ...

Fenerbahçe - Galatsaray maçları neden Türkiye'nin en büyük maçlarıdır? Çünkü ikiside krizde de olsa, psikolojisi farklıdır.
21

F.BAHÇE'DEN 5'Lİ SAVUNMA BEKLİYORUM

Fenerbahçe ne oynayacak? Bize verilen farklı 11'lerden daha farklı şeyleri bekliyorum ben. Net olarak 5'li savunma oynayacağını düşünüyorum Fenerbahçe'nin. 5-4-1. Benzia - Soldado ya da Benzia - Frey gibi bekliyorum öndeki ikiliyi. Önde bask yapabilirsin ama Fenerbahçe'nin boyu çabuk uzuyor.
20

FENERBAHÇE'NİN BOYU UZUYOR

Fenerbahçe'de 20'den sonra, 15'ten sonra boyu uzuyor. Rakibin kendini ilk ileri atmasında Fenerbahçe'nin boyu uzuyor. 1 kişinin 1 metrede halledeceği için 60 dakikada bitiryor. Enerji sarfiyatını gidermesi gerekiyor Fenerbahçe'nin. Biraz oyun merkezini geri çekeceksin.
19

JAİLSON VE REYES'İN İSTATİSTİKLERİ..

Jailson'un ve Reyes'in istatistiklerine bakıyorsun, top kapma çok düşük. Koeman, bunun önüne geçecektir. Yardımcı hocalıkla baş antrenörlük arasında çok farkl var. Sen herşeyi söyleyemeyebilirsin bile. Yardımcı, arkadaşınla konuştuğun gibi konuşulmuyor. Ama işin başına geçtiğin zaman bambaşka bir şeyi deneyebilirsin. Hatta, Cocu saha kenarındayken "Ne yapıyor bu adam?" da diyebilir ama söyleyemeyez.
18

FREY OYNAYABİLİR

Enerjisinden dolayı Frey de oynayabilir. Becerisinde dolayı değil ama. Soldado'da olabilir ama Soldado'nun son oynadığı maçlarda top gitmiyor resmen. Frey olabilir. Bunu söylediğime inanamıyorum aslında ama yetenek düşük ve pozitif görüntü sergiliyor.
17

BENZİA'NIN ALEX GİBİ OYNAMASI LAZIM

Fenerbahçe'de, Benzia'nın ceza sahasına girişlerinden şikayeti vardı, doğruydu. Alex gibi oynaması lazım, destek santrafor olarak girmesi lazım, Talisca gibi. Belki, çok denenmedi ama Valbuena yapabilir o işi. Yani, kaptır kaptıracaksan, orda ayağını dolandır topu, sorun değil. Ya da Benzia arkada oyun kuran oyuncu, önde Valbuena. Bilinmeyeni çok, Fatih hoca nasıl yaptı acaba.

16

NAGATOMO VE FERNANDO'NUN OLMAMASI...

Nagatomo ve Fernando'nun olmaması, Galatasaray'da büyük sorun yaratabilir ama Fenerbahçe'nin basmayacağı için çok büyük sorun olmaz. Muslera'ya top aktarımında normalde yaşayacakları sorunu yaşamazlar. Sinan'ın kale önü konumu gereği Onyekuru daha mantıklı.

15

F.BAHÇE KANATLARI KORUYACAK

Fenerbahçe, Rodriguez gibi kanatları koruyacak. 2'li 3'lü adamlarla. Ama, Galatasaray nasıl karşılayacak o da önemli. Donk, N'idaye iyi ama karta çok yakın futbolcular.

14

FATİH HOCA OZAN'I HARCAMAZ

Bence Ozan - Serdar. Fatih hoca güçlü, böyle tartışmaların önünü keser. Ama Ozan'ı da atmak istemez, Ozan ile konuşur, harcamaz.
13

SAVUNMANIN LİDERİ NAGATOMO

Ben Nagatomo'yu savunmanın lideri olarak görüyorum. Zekası var adamın, yüksek zekalı. Schalke maçında başka oyuncu o duruma düşse, perişan olurdu. Schalke büyük üstünlük sağladı ama ayakta kaldı.

12

F.BAHÇE'NİN GOL YÜZDESİ KORKUNÇ

Gole çevirme yüzdeleri korkunç durumda. Fenerbahçe'nin net gole çevirme yüzdesi 15.4. Bu korkunç bir şey. Fenerbahçe gole giderken "Aa bu gol olur" diyemiyorsun mesela.

11

ÖYLE MAÇLAR HATIRLIYORUM Kİ...

Öyle maçlar hatırlıyorum ki ben, Galatasaray'ın çok net olarak sahaya çıktığı... Johnson'un golü mesela. Fenerbahçe Galatasaray'ın ceza sahasına girmeden yendi mesela.